Oferta

spółka z ograniczonąodpowiedzialnością

W skład naszej kompleksowej oferty dla firm wchodzi również obsługa księgowa spółki z o.o. To jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia firmy i zdecydowanie jedna z najbardziej wymagających pod względem dokumentacji. Warto więc powierzyć prowadzenie księgowości spółki z o.o. wykwalifikowanym księgowym. W ONE TAX dbamy o księgowość spółki z o.o. przywiązując wagę do wszelkich szczegółów. Nasze działania dopasowujemy ściśle do potrzeb i celów działalności oraz prowadzących ją wspólników.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Założenie spółki z o.o. jest dużo bardziej złożonym i czasochłonnym procesem, niż rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej. Jej wspólnicy muszą dopełnić odpowiednich formalności, a umowę o zawarciu spółki podpisać w formie aktu notarialnego. Kluczowe decyzje o wschodzącej działalności należy więc podjąć już na tym etapie.

W ONE TAX obsługa księgowa spółki z o.o. obejmuje swoim zakresem każdy etap jej prowadzenia – łącznie z rejestracją. Pomagamy w jej założeniu i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania prawne, by umowa była sporządzona zgodnie z obowiązującym prawem i zapewniała Państwu korzystną pozycję do rozwoju już na starcie.

Możemy również założyć Państwu spółkę z o.o. w portalu eKRS w systemie S24 – wasza spółka będzie istniała już na drugi dzień! Jest to obecnie najpopularniejszy sposób na szybkie i skuteczne zarejestrowanie własnej spółki.

Księgowość spółki z o.o. już na tym etapie jest skomplikowana, dlatego nasza profesjonalna kadra doradza, jakie kroki i w jakiej kolejności podjąć, a także kompletuje niezbędną dla Państwa dokumentację. Z ONE TAX rejestracja spółki z o.o. jest dla wspólników łatwa i komfortowa.

Cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jak sama nazwa mówi, tworzona jest przez osoby odpowiadające za jej zobowiązania w ograniczonym zakresie. Obsługa księgowa spółki z o.o. wymaga pełnego zakresu działań księgowych – wszystkie koszty i przychody muszą być odpowiednio ewidencjonowane. Prowadzenie księgowości spółki z o.o. wymaga również przedstawiania finansowych sprawozdań z jej działalności.

By księgowość spółki z o.o. była prowadzona w sposób prawidłowy, potrzebne jest doświadczenie oraz szeroka wiedza z obszaru kodeksu spółek handlowych. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o to, by obsługa księgowa spółki z o.o. była świadczona przez specjalistów.

Powierzając czuwanie nad dokumentacją swojej firmy zespołowi ONE TAX, nie muszą Państwo poświęcać swojego czasu i pracy na zawiłe procedury oraz śledzenie zmian w przepisach. Nasi wykwalifikowani księgowi skrupulatnie sporządzają, wypełniają, kompletują i przedstawiają terminowo odpowiednim organom wszelkie niezbędne dokumenty.

Dzięki naszemu wsparciu i skoordynowanym działaniom Państwa firma będzie sprawnie funkcjonować na rynku, a jej księgowość będzie transparentna dla wspólników oraz urzędów państwowych.

Prowadzenie księgowości spółki z o.o.

W naszym biurze rachunkowym fachowo troszczymy się o obsługę księgową Państwa spółki z o.o. Zapewniamy:

  • czynną pomoc w rejestracji spółki
  • dostarczenie najlepszych dla Państwa rozwiązań prawnych już na samym starcie
  • staranne prowadzenie rozrachunków zobowiązań i należności
  • pełną obsługę księgową – CIT i VAT
  • reprezentowanie Państwa spółki przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em
  • dostęp do panelu klienta on-line

Filarem naszych działań jest indywidualne podejście do każdego Klienta. W pełni angażujemy się, wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu nasi Klienci mogą w pełni oddać się rozwijaniu swojego biznesu.

Zapewniamy również profesjonalny consulting obejmujący swoim zakresem wszelkie zagadnienia związane z obsługą spółki z o.o. Z naszym wsparciem mogą Państwo podejmować właściwe decyzje biznesowe, które ugruntowują pozycję firmy na rynku.