Oferta

chcę założyć firmę

doradca podatkowy olsztyn

Księgowy – Twoja pomoc w zakładaniu firmy

Zakładanie firmy nie musi wiązać się z obciążeniem i komplikacjami. W ONE TAX wspieramy naszych Klientów już na starcie – niezależnie, czy mają Państwo zamiar założyć jednoosobową działalność gospodarczą czy firmę zatrudniającą pracowników.
Wiemy, że profesjonalna obsługa księgowa stanowi filar każdego biznesu, dlatego dbamy o finanse naszych Klientów, zapewniając im wykwalifikowane doradztwo i najwyższej jakości usługi oparte na solidnej i trwałej współpracy. Zakładanie firmy w naszym biurze nie wymaga od Państwa wiedzy z zakresu finansów i znajomości aktualnych przepisów. Nasi wykwalifikowani księgowi przeprowadzą Państwa przez wszystkie etapy zakładania firmy.

Spotkanie z księgowym przed założeniem firmy – w czym może Ci pomóc?

Profesjonalny księgowy zapewnia udany start Twojemu biznesowi. W ONE TAX stawiamy na kompleksowość działań, aby nasi Klienci zawsze czuli w nas wsparcie na każdej płaszczyźnie w zakresie rachunkowości.Dokonujemy niezbędnych zgłoszeń działalności w ZUS. Nie muszą Państwo martwić się kompletowaniem wszystkich druków ZPA, ZUA, czy ZZA – to my dbamy o to, by były dostarczone w terminie.
Nasza obsługa księgowa zapewnia również pomoc w wyborze optymalnej formy opodatkowania. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że finanse firmy są bezpieczne.

biuro księgowe


Zakładanie firmy w ONE TAX to również pełnowymiarowa pomoc w zakresie wyboru kodów PKD odpowiednich dla wykonywanej działalności. Nasz księgowy pomoże także dopasować właściwą formę prawną dla prowadzonej przez Państwa działalności – jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę z o.o., cywilną, jawną lub komandytową.

Współpraca z księgowym – jak wygląda?

W ONE TAX zależy nam na poznaniu każdego z naszych Klientów. Dlatego na samym początku nasz księgowy rozmawia z Państwem o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, a także o celach i przyszłości zakładanej firmy. Wierzymy, że biuro rachunkowe powinno być miejscem, w którym przedsiębiorca czuje pełne wsparcie w sferze rachunkowości prowadzonego biznesu i dzięki temu jest spokojny o kwestie księgowe.

porady prawne


Obsługa księgowa w naszym biurze opiera się na trwałej współpracy z Klientem – jesteśmy tu dla Państwa po to, by mieli Państwo czas i możliwości, by rozwijać swoją firmę. Zapewniamy również możliwość konsultacji z prawnikami, z którymi stale współpracujemy.

biuro rachunkowe

Księgowa dla Twojej firmy – zalety

Księgowy dbający o dokumentację Państwa firmy zapewnia cały szereg korzyści. Przede wszystkim jest gwarancją Państwa spokoju, który otwiera drogę do pełnego skupienia się na prowadzonej działalności.

księgowy


Profesjonalne doradztwo w zakresie formy opodatkowania, a także kodów PKD dają Państwu pewność, że sytuacja finansowa Państwa firmy jest bezpieczna i przewidywalna. Umożliwia to również dużo większą kontrolę rozwoju firmy i dostosowywanie jej do zmian na rynku.

kancelaria podatkowa


Obsługa księgowa w ONE TAX to także niesamowita oszczędność czasu przedsiębiorcy. Wszystkie niezbędne formalności wypełniamy za Państwa. Rejestrujemy także działalność w odpowiednich urzędach, dzięki czemu unikają Państwo stania w kolejkach i prób rozszyfrowywania zawiłych druków urzędowych.