Oferta

chcę założyć firmę

doradca podatkowy olsztyn

Nasza oferta skierowana jest między innymi do osób, które planują założyć własną firmę. Początki zawsze są trudne, szczególnie jeśli brakuje nam wiedzy z zakresu rachunkowości. Sukces własnego biznesu zależy nie tylko od dobrego pomysłu, lecz również dobrze zorganizowanego zaplecza księgowego. O finanse najlepiej zadba wykwalifikowany doradca podatkowy. Olsztyn i okoliczne miejscowości zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura księgowego One Tax, w którym zadbamy o następujące kwestie:

 

Pomysł, spotkanie, idea

Zależy nam na poznaniu każdego przedsiębiorcy, dlatego pierwszym etapem współpracy jest spotkanie z doradcą podatkowym i rozmowa o przyszłości oraz celach firmy

 

 

Dopasowanie formy prawnej

Wspólnie wybierzemy odpowiednią formę prawną działalności: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna, jawna, z o.o. lub spółka komandytowa.

biuro księgowe

Właściwa forma opodatkowania

Doradca podatkowy pomoże w wyborze optymalnej formy opodatkowania, dzięki temu zyskasz pewność, że finanse twojej firmy są bezpieczne.

 

 

Klasyfikacja PKD

Pomożemy Ci wybrać kody PKD odpowiednie dla prowadzonej działalności, zyskasz czas i pewność, że twoja działalność jest odpowiednio skalsyfikowana.

porady prawne

 

Profesjonalne porady prawne

Zapewniamy możliwość konsultacji ze współpracującą z nami Kancelarią Adwokacką w celu skonsultowania wątpliwości prawnych dotyczących przyszłej działalności.

biuro rachunkowe

 

 

Oszczędność czasu

Wypełnimy za Ciebie niezbędne dokumenty i zarejestrujemy firmę w odpowiednich urzędach. Z nami unikniesz długich kolejek i nie będziesz poświęcać czasu na próbę rozszyfrowania skomplikowanych druków urzędowych.

księgowy

 

 

ZUS nie straszny już

Dokonamy niezbędnych zgłoszeń w ZUS, ponieważ wiemy, że na widok druków ZUA, ZFA
czy ZZA włos jeży się na głowie.

kancelaria podatkowa

 

Dobry start

Jesteśmy gwarancją twojego spokoju, dzięki nam możesz w pełni poświęcić się swojej działalności.