Oferta

Mam już firmę

W ONE TAX codziennie dokładamy wszelkich starań, by świadczyć najwyższe jakościowo usługi rachunkowe. Zapewniają one naszym Klientom stabilność finansową oraz sukcesywny rozwój ich działalności.

Wierzymy, że otwartość na drugiego człowieka i rzetelność są filarami trwałej relacji – również zawodowej. Świadcząc usługi księgowe stawiamy na kompleksowość, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.

Zakres usług dla Twojej firmy

Jako przedsiębiorcy dobrze wiemy, jak uskrzydla idea prowadzenia własnego biznesu. Wiemy jednak też, że człowieka, który nie ma rozległej wiedzy o podatkach i prawie pracy, dokumentacja związana z prowadzeniem firmy potrafi szybko onieśmielić, obciążyć, a nawet zniechęcić. Dlatego istniejemy my – sprawdzone biuro księgowe wspierające przedsiębiorców i ich firmy.

Z naszym biurem rachunkowym nie muszą Państwo martwić się o dokumenty, dostarczanie ich do odpowiednich urzędów w terminie, ani o znajomość przepisów prawa – należy to do naszych obowiązków. Świadczymy nasze usługi księgowe w taki sposób, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo i spokój niezbędny do rozwijania własnej działalności.

Zapewniamy rzetelne usługi rachunkowe obejmujące swoim zakresem prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ryczałtu z VAT i bez VAT.

Jeśli do tej pory prowadzili Państwo ewidencję podatkową samodzielnie, jesteśmy gotowi kontynuować tą pracę i zrewidować prawidłowość dotychczasowych działań. Jeżeli dotychczas usługi rachunkowe w Państwa firmie były prowadzone przez kogo innego i istnieje potrzeba przejęcia tych obowiązków, czynimy to nie zakłócając ogółu pracy w firmie.

W ONE TAX wierzymy, że to spokój przedsiębiorcy pozwala mu wzbić się na wyżyny i rozwinąć skrzydła swojego biznesu, dlatego przejmujemy pełną odpowiedzialność za Państwa rozliczenia podatkowe, dostarczając najlepszych rozwiązań w tym obszarze.

Zapewniamy także usługi rachunkowe online, by wyjść naprzeciw potrzebom tych z Państwa, którzy nie mogą pojawiać się u nas osobiście. W swoim osobistym pulpicie online nasi Klienci mogą wgrywać swoje faktury i mieć stały wgląd w swoje podatki.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W ONE TAX tworzymy zespół profesjonalistów, którzy bardzo poważnie traktują swoją pracę. Wiemy, że skrupulatne prowadzenie dokumentacji jest filarem każdego biznesu, dlatego nasze usługi rachunkowe świadczymy w taki sposób, by każdy z naszych Klientów czuł się otoczony fachową opieką.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i zawsze jesteśmy na bieżąco ze zmianami w przepisach – nasi Klienci nie muszą ich śledzić, dzięki czemu zyskują cenny czas na rozbudowę swojej działalności. Przejmujemy również pełną odpowiedzialność za terminowość i prawidłowość rozliczanych spraw formalnych.

Dopasowujemy nasze usługi księgowe do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy, dzięki czemu może czuć się on pewnie na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Uważamy, że osobisty kontakt z własnym księgowym pełni istotną rolę w budowaniu trwałej relacji opartej na zaufaniu, dlatego zawsze znajdujemy czas dla naszych Klientów. Dla tych z Państwa, którzy jednak nie mogą pozwolić sobie na osobisty kontakt z nami, zapewniamy kompleksowe usługi rachunkowe online.

Ceny naszych usług – od czego zależą?

Wycena naszych usług zależy przede wszystkim od ilości dostarczonych przez Państwo dokumentów. Na tej podstawie opracowujemy indywidualny kosztorys, który uwzględnia wszystkie nasze działania.

Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego z naszych Klientów, dlatego dopasowujemy nasze usługi rachunkowe do konkretnych potrzeb i preferencji. Dbamy także o pełną przejrzystość naszych działań – zawsze informujemy o wycenie konkretnej usługi przed jej realizacją.