Kadry i Płace Olsztyn

Troszczenie się o kadry i płace jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, który zatrudnia własnych pracowników. Wymaga to jednak nie tylko dużej ilości czasu, lecz także rozległej wiedzy w zakresie prawa pracy oraz bycia na bieżąco z aktualnymi przepisami.

Nasze biuro rachunkowe zapewnia kompleksowe prowadzenie kadr i płac w zgodzie z aktualnymi przepisami i w ustawowych terminach. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję ciągłości obsługi wszystkich swoich pracowników oraz znacznie zwiększają Państwo swoje bezpieczeństwo.

Kadry i płace – co trzeba wiedzieć?

Kadry i płace w firmie to dział odpowiadający za wszelką dokumentację związaną z pracownikami oraz wynagrodzeniami. Nie ma tu miejsca na błędy i niedociągnięcia, dlatego warto powierzyć prowadzenie tych formalności profesjonalnym kadrowym. Daje to przedsiębiorcy spokój i czas, który może poświęcić na rozwój firmy.

Nasze biuro rachunkowe kompleksowo zadba o kadry i płace w Państwa firmie, prowadząc szczegółową dokumentację wszystkich pracowników. Bierzemy na siebie również odpowiedzialność stałego kontaktu z ZUS-em i Urzędem Skarbowym oraz terminowego przedkładania tym organom niezbędnych dokumentów.

Z nami nie muszą się Państwo martwić o znajomość przepisów Kodeksu Pracy, ani poprawną interpretację wprowadzanych do niego zmian. Nasza wykwalifikowana kadra zawsze jest na bieżąco z aktualnościami, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich kadry i płace są w dobrych rękach.

Kadry i płace – zakres obowiązków

Dbanie o kadry i płace w Państwa firmie obejmujemy szerokim wachlarzem działań. Zależy nam na kompleksowej obsłudze, dopasowanej ściśle do potrzeb i celów Państwa działalności.

Z najwyższą dokładnością prowadzimy akta osobowe pracowników zatrudnionych przez naszych Klientów. Sporządzamy umowy o pracę, zlecenie oraz dzieło. Tworzymy wypowiedzenia umów i świadectwa pracy oraz prowadzimy ewidencję urlopową pracowników.

Opracowujemy również szczegółową dokumentację dotyczącą wynagrodzeń. Starannie je obliczamy i dbamy o to, by były one wypłacane na czas. Przygotowujemy także ewidencję zeznań rocznych zatrudnionych pracowników, zwolnień lekarskich oraz wyliczanie składek ZUS. W razie potrzeby wystawimy dla pracownika zaświadczenie o dochodach.

Na życzenie naszych Klientów prowadzimy kadry i płace online. Obsługujemy w ten sposób firmy z całej Polski. Nasz wewnętrzny system do kadr i płac online umożliwia nam pełną obsługę zdalną. W celu omówienia ważnych spraw łączymy się na videorozmowach, a naszym Klientom udostępniamy ich prywatny pulpit online, gdzie mogą przesyłać dokumentację i mieć w nią stały wgląd.

Outsourcing kadr i płac dostosowany do Twojej firmy

Powierzając nam prowadzenie kadr i płac nie muszą Państwo likwidować swoich wewnętrznych działów kadrowych w firmie. Na Państwa życzenie możemy przejąć część tych obowiązków jako outsourcing kadr i płac.

Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na przydzielenie nam części zadań i funkcji dotyczących prowadzenia akt osobowych pracowników. Wiemy, że profesjonalny outsourcing kadr i płac nie może zaburzyć koordynacji pracy w firmie, dlatego na początku opracowujemy szczegółowy i długoterminowy plan działania.

Zależy nam na trwałych i solidnych relacjach z naszymi Klientami, dlatego poza skrupulatnym wywiązywaniu się ze swoich obowiązków, dbamy również o wzorową komunikację i otwartość na drugiego człowieka.

ONE TAX to firma stworzona przez ludzi dla ludzi. Jako przedsiębiorcy dobrze wiemy, że by biznes prawdziwie rozwinął skrzydła, potrzebuje przyjaznego i bezpiecznego środowiska. Zapewniamy takie u nas, by nasi Klienci zawsze czuli w nas wsparcie i nigdy nie musieli doznawać poczucia obciążenia dokumentacją związaną z prowadzeniem swojej działalności.