Bezpieczeństwo

W trosce o komfort naszych klientów, działalność biura One Tax zostało zabezpieczone polisą o wartości 1 miliona złotych. Jesteśmy jedynym zespołem księgowych, którzy dysponują tak wysokim ubezpieczeniem OC w Olsztynie i jednym z niewielu w skali ogólnopolskiej.

Polisa na jaką zdecydowaliśmy się, to odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów i troska o 100% zabezpieczenie ich interesów. Wierzymy, że znacznie wyższe od minimalnego progu 15 tys. euro zabezpieczenie, ułatwia nam utrzymywanie partnerskich relacji z przedsiębiorcami oraz dbanie o ich interesy w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną przez nas obsługę księgową i reprezentacyjną, a dzięki zaufaniu stale rosnącej liczby podmiotów, wysoka wartość polisy OC to potwierdzenie tego, że rozwijamy się wprost proporcjonalnie do potrzeb naszych klientów.

Chcemy jednocześnie podkreślić, że suma gwarancyjna jest mimo wszystko tylko formalnym zabezpieczeniem naszych partnerów biznesowych, ponieważ to w naszym interesie jest zapewnienie pełnego wsparcia merytorycznego na każdym etapie rozwoju działalności.

FAQ: odpowiedź na częste pytania

Jestem potencjalnym klientem: dlaczego wartość ubezpieczenia biura księgowe ma znaczenie dla mojego biznesu?

Minimalna wartość ubezpieczenia biura księgowego, takiego jak One Tax wynosi 15 tys. euro, a więc ok. 60 tys. złotych, co wynika z rozporządzenia Ministra Finansów z 16 grudnia 2008 r.

Na polskim rynku działa wiele zespołów księgowych, które pomimo obsługi kilkudziesięciu, a nawet kilkuset klientów biznesowych, nie zwiększają wartości swojej polisy OC, ponieważ formalnie nie zobowiązują ich do tego przepisy prawne.

W przypadku popełnienia ewentualnego błędu, klient nie może być pewien, że ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty podatkowe z tym związane, ponieważ polisa obejmuje cały okres 6 lat działalności biura.

Podpisałem już umowę z innym biurem, którego ubezpieczenie wynosi tylko 18 tys. euro. Czy to nie gwarantuje mi bezpieczeństwa?

Przykład: biuro, wykorzystujące minimalny poziom ubezpieczenia, które obsługuje 50 podmiotów gospodarczych, zapewnia jednostkowo gwarancję zaledwie na poziomie 1,200 zł.

W przypadku polisy o wartości 1 miliona złotych, jednostkowo 20,000 złotych, a to zasadnicza różnica.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, w którym pracuje młody i energiczny zespół. Wiele lat staraliśmy się rozwinąć firmę, dzięki czemu udało nam się stworzyć profesjonalne biuro księgowe. Olsztyn jest miejscem naszego zamieszkania i tutaj również znajduje się siedziba firmy One Tax. Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję i bezpieczeństwo oferowanych usług zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Piłsudskiego 44A w Olsztynie.