Księgowość Olsztyn – usługi na najwyższym poziomie

Jeśli szukasz biura rachunkowego, któremu możesz ze spokojem powierzyć prowadzenie księgowości swojej firmy, świetnie trafiłeś. Jesteśmy biurem o silnie ugruntowanej pozycji na rynku, które stawia na najwyższą jakość oferowanych usług.

Prowadzimy kompleksową księgowość naszych Klientów, podchodząc do każdego z nich indywidualnie i dostosowując się do ich potrzeb. Wierzymy, że jako przedsiębiorcy powinni mieć Państwo czas na rozwijanie swojej działalności, dlatego Waszymi dokumentami zajmujemy się my. Powierzając nam księgowość swojej firmy mają Państwo pewność solidnej i wieloletniej współpracy.

Formy księgowości dostępne dla przedsiębiorców

Skrupulatna i pełna księgowość jest jednym z filarów prowadzenia własnej działalności. Wymaga jednak dużych nakładów pracy, czasu oraz wiedzy – a także nieustannej nauki, ponieważ przepisy prawa pracy zmieniają się bardzo dynamicznie. By sprostać tym wszystkim wymaganiom, warto powierzyć prowadzenie księgowości swojej firmy profesjonalistom.

W ONE TAX jesteśmy do Państwa dyspozycji – niezależnie, czy dopiero zakładacie własną działalność gospodarczą, czy posiadacie już w tym doświadczenie i potrzebujecie konkretnych działań, by polepszyć swoją sytuację biznesową. Oferujemy kompleksową księgowość dla firm, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej przez Państwa działalności oraz aktualną sytuację na rynku.

Prowadzenie księgowości w firmie – nasze usługi

Zapewniamy szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług księgowych, który stale poszerzamy, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Pomagamy w założeniu i rejestrowaniu firmy lub spółki, doradzając przy tym najbardziej optymalne dla Państwa opcje.

W ONE TAX mają Państwo zagwarantowaną pełną księgowość obejmującą prowadzenie dokumentacji zobowiązań oraz należności z kontrahentami, a także reprezentowanie Państwa firmy przed różnymi organami. Nasza księgowość zapewnia również prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Państwa działalności, a także ryczałtu z VAT oraz bez VATu.

Pełna księgowość krok po kroku

Posiadanie własnej firmy wcale nie musi wiązać się z obciążającymi sprawami finansowymi. Wprost przeciwnie – zlecając księgowość profesjonalistom nie muszą Państwo martwić się, czy dokumentacja działalności będzie prowadzona w sposób prawidłowy i będzie dostarczana odpowiednim organom państwowym na czas.

W ONE TAX zależy nam, by korzystający z naszych usług przedsiębiorcy mieli czas i przestrzeń na rozwój swojej firmy. Nasza kadra składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych księgowych, którzy są na bieżąco z najnowszymi przepisami. To na nas spoczywa zadanie znajomości prawa i aktualizacji w jego zmianach.

Prowadząc księgowość dla firm zapewniamy pełne bezpieczeństwo naszym Klientom, biorąc na siebie całą odpowiedzialność za zlecone działania w zakresie finansów.

Nie tylko księgowość wymaga dbania o szczegóły, dlatego troszczymy się z należytą starannością również o komunikację z naszymi Klientami – zależy nam, by nasze działania były przejrzyste, a nasi Klienci mieli pełną świadomość zachodzących procesów oraz sytuacji finansowej swojej firmy.

Przeprowadzamy krok po kroku przez wszystkie etapy procedur i jesteśmy zawsze do dyspozycji w razie pytań. Zapewniamy też przyjazną atmosferę – bardzo zależy nam, by w ONE TAX każdy czuł się dobrze. Stawiamy na długoletnią współpracę z naszymi Klientami opartą na zaufaniu, rzetelności i partnerstwie.