Oferta

Korzyści dla Twojej firmy

Nie musisz martwić się o błędy

Mamy podwójne zabezpieczenie. Pierwszym i naturalnym jest nasza kadra, doświadczona i znająca najnowsze przepisy. Drugi to polisa OC o bardzo wysokiej kwocie ubezpieczenia, która stanowi kolejną linię Twoich zabezpieczeń przed Fiskusem. Obie uzupełniają się i stanowią o 100% bezpieczeństwie naszych Klientów.

Nie musisz śledzić na bieżąco przepisów, masz od tego nas.

Jeśli do tej pory sam księgowałeś swoje dokumenty, to możesz nawet nie wiedzieć o zmianach w prawie, które zaistniały w międzyczasie. Możesz nawet nie wiedzieć, że przepis, do którego się stosujesz, ma kilka wyjątków, z czego właśnie jeden dotyczy Ciebie. My nie możemy sobie na to pozwolić

Znamy wiele branż

Kiedy tylko przyjdzie Ci do głowy rozszerzenie działalności o jakąś nową gałąź, może się okazać, że temat jest nam bardzo dobrze znany. Jako biuro rachunkowe mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla różnorodnych branż. Trudno nas zaskoczyć.

Nasze doświadczenie staje się Twoim

Ty dopiero otwierasz działalność gospodarczą, a my prowadzimy ją wiele lat, które mnożymy przez liczbę naszych klientów. Całe te doświadczenie w zakresie podatków będzie teraz do Twojej dyspozycji. Możesz liczyć na nasze wsparcie.

Buduj trwałe relacje

Nastawiamy się na wieloletnią współpracę. Dzięki temu współpraca przebiega w życzliwej i przyjacielskiej atmosferze. Chwalimy się tym, że nasi Klienci są z nami od lat. Do tej pory kończyliśmy współpracę tylko kiedy musieli zamknąć lub zawiesić działalność, nigdy zmienić biuro rachunkowe.

Zyskaj nowych klientów!

Polecamy się nawzajem, kiedy tylko możemy. Sami korzystamy już prawie wyłącznie z usług naszych Klientów. Kiedy tylko możemy, polecamy ich również dalszym zainteresowanym.