Oferta

mam już firmę

Księgowość to fundament każdej działalności gospodarczej. Naszą pracę traktujemy  bardzo poważnie, wciąż zdobywamy nowa wiedzę i dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy.

Sprawy formalne w każdej firmie powinny być prowadzone terminowo i prawidłowo – w naszym biurze One Tax doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego u nas do Twojej dyspozycji jest doświadczony księgowy. Olsztyn to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

Uważamy, że osobisty kontakt ze swoim księgowym jest niezwykle istotny, a przedsiębiorca zyskuje pewność, że jego firma jest w dobrych rękach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za podatkowe rozliczenia naszych klientów – obsługa OneTax to pewność, bezpieczeństwo i oparcie w kontaktach z administracją. Za naszymi działaniami stoją konkretni ludzie, dlatego zawsze wiesz do kogo się zwrócić.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę księgową – w naszej ofercie znajdują się usługi takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu z VAT oraz bez VAT w zależności od Twojej formy rozliczeń.

  • Gdy dotychczas swoją ewidencję podatkową prowadziłeś we własnym zakresie – my sprawdzimy prawidłowość wszystkich obliczeń i będziemy kontynuować Twoje prace.
  • Jeżeli zależy Ci na zmianie obsługi księgowej – weźmiemy na siebie wszystkie dotychczasowe obowiązki, jednocześnie nie zakłócając pracy w Twojej firmie.

Przejmiemy pełną odpowiedzialność za Twoje rozliczenia podatkowe i doradzimy najlepsze rozwiązania w tym obszarze. W tym czasie Ty możesz skupić się całkowicie na prowadzonej przez siebie działalności. Skorzystaj z usług księgowego w Olsztynie- OneTax.