Księgowość – usługi na najwyższym poziomie

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca najwyższą jakość oferowanych usług, posiadająca grono zadowolonych klientów – tym z całą pewnością jest OneTax, oferujący księgowość w Olsztynie i w okolicach, w pełni dostosowując się do potrzeb, oczekiwań i wymagań swoich odbiorców.

 Jesteśmy w pełni do dyspozycji osób, które chcą założyć działalność gospodarczą, jak również i dla tych, dla których ważna jest obsługa księgowa prowadzonej przez siebie działalności. Wierzymy głęboko w to, iż nasza firma OneTax, będzie w stanie być dla Państwa najlepszym partnerem, który w pełni kompleksowo zajmie się Państwa księgowością, a więc sprawami finansowymi, będącymi jednym z najważniejszych filarów firmy.

Wachlarz świadczonych usług księgowych

W ramach świadczonych przez nas usług, oferujemy pomoc w założeniu i zarejestrowaniu firmy lub spółki, a także pełną obsługę księgową, prowadzenie rozrachunków zobowiązań i należności, odbieranie od klientów pełnej dokumentacji, a także reprezentowanie firmy przed organami państwowymi. Usługi księgowe świadczone przez OneTax, to także pełnia działań dla klientów posiadających już własne firmy, gdzie możemy zaoferować między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu z VAT i bez VATu.

 Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby świadczone usługi rachunkowe, mogły spełnić Państwa potrzeby, zapewniając temu, jakże ważnemu filarowi firmy mocne podłoże i pełną stabilność. W naszej firmie pracują osoby, które posiadają wiedzę i doświadczenie, by móc oferować Państwu pełną księgowość, będącą kluczową kwestią dla każdej działalności, zarówno tej małej, jednoosobowej, jak również i dużej firmy czy też spółki.

Obsługa księgowa – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Prowadzenie firmy wcale nie musi być takie trudne, jakby mogło się wydawać. Nasza księgowość z Olsztyna, to najwyższa jakość świadczonych usług, w których to w pełni oddajemy się klientom. Decydując się na współpracę z OneTax nie muszą Państwo martwić się o błędy, bowiem bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonywane zadania w zakresie finansów. Świadcząc dla Państwa obsługę księgową, wszystko oddają Państwo w nasze ręce. My posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, wieloletnie doświadczenie i grono zaufanych klientów. Dołączając do nas, nie muszą Państwo zajmować się żadnymi kwestiami księgowymi czy jakimikolwiek przepisami, bowiem o to wszystko dbamy sami. Co istotne, usługi rachunkowe oferowane w ramach świadczonej współpracy opieramy na pełnym partnerstwie. Dążymy do tego, by zyskać obopólne zadowolenie na wieloletnią z Państwem współpracę.

Każda firma, która istnieje na rynku, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, musi mieć odpowiednio prowadzoną księgowość. Jeśli robią to specjaliści, żaden przedsiębiorca nie musi martwić się o ten właśnie aspekt. My podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten był w pełni zadowolony z tego, co dla niego mamy. Usługi księgowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, z realizacją wszelkich prac obejmujących aspekt finansowy danego przedsiębiorstwa, począwszy od prowadzonej dokumentacji, po reprezentowanie klienta przed organami finansowymi.